Veri Kurtarma Hizmetleri

Firmaların verilerini yedeklediği ve sakladığı cihazlarda meydana gelen problemlerde en hassas verilerin yok edilmemesi için veri kurtarma hizmeti alınması gerekmektedir. Alanında uzman profesyonel kadromuz ile veri kurtarma konusunda üstün başarı göstererek kurtarılması en zor sistemlerde bile kaliteli çözümler üretiyoruz. Son teknoloji araçlarımız ve uzman ekibimiz ile bozulan depolama cihazlarını en kısa sürede kurtarıyor ve verilerinizi gizlilik politikasına uygun olarak üçüncü kişilerle paylaşmadan size teslim ediyoruz.

Kurtarma Hizmetleri

Veri Kurtarmanın Önemi:

Özel bir proje veya belge üzerinde çalışırken bilgisayar sisteminiz boş bir ekran mı gösteriyor? Veya bölümlerden biri BIOS tarafından tanınmıyor – Herhangi bir şey olabilir.

Yani bu, sabit disk arızası, sistem çökmesi veya sisteminizin kapanmasına neden olan başka bir sorun gibi bazı yanlış durumlar hakkında bilgisayarınızdan gelen bir uyarıdır. Bu, bilgisayar sisteminizin ölmesine ve tüm değerli verilerinizin sonsuza kadar kaybolmasına neden olabilir.

Çoğu zaman kuruluşlar veya kişiler bu tür olaylara çok fazla önem vermez ve sonrasında değerli verilerini büyük ölçüde kaybederler. Bu gibi durumlarda, bilgisayar sistemi kapandığında veya yeniden başlatıldığında veya disk arızası belirtileri olduğunda, bu, bilgisayar sisteminizin hemen ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Dosya ve klasörlere erişilememezlik, tanınmayan format, virüs saldırıları, yanlışlıkla silinmeler, dosyaların kalıcı olarak silinmesi, erişilemeyen bölümler, bozuk belgeler, beklenmeyen sistem kapanmaları, bir dosya açarken hata mesajları ve bunun gibi sayısız nedeniniz varsa bir veri kurtarma çözümüne ihtiyacınız var. Nedeniyle verilerinize erişemezsiniz.

Veri Kurtarma hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda:

Veri Kurtarma Hizmetleri, genellikle, veri kurtarma yazılımı verilerinizi kurtaramadığında veya verilere verilen zararın karmaşıklığı, veri kurtarma teknisyeninin özel olarak ilgilenmesini gerektirecek düzeyde olduğunda gerçekleştirilir. Bu genellikle, sabit sürücünüz veya depolama ortamınız aşağıdaki belirtileri gösterdiğinde meydana gelir: sabit disk sürücüsünden gelen tıklama sesi, çok sayıda bozuk sektör, SMART hatası, sürücünün BIOS tarafından tanınmaması, yangın ve su hasarı, sabit disk bileşeni arızası, bilgisayar önyüklenebilir değil ve diğer birçok tanımsız neden.

Uzman veri kurtarma hizmet sağlayıcıları, Mantıksal ve Fiziksel nedenlerle verilerin kaybolduğu masaüstü ve dizüstü bilgisayarların sabit disklerinden, RAID’lerden, Teyp ortamlarından, Kalem sürücülerinden, Zip sürücülerinden, Kompakt disklerden, DVD’lerden, Dijital Kartlardan, Hafıza Kartlarından vb. veri kurtarma hizmetleri sunmaktadır. çöker.

Veri kurtarma hizmetleri, verilerinizi ve dosyalarınızı kurtarmanın en verimli ve ekonomik yoludur. Veri kurtarma hizmetlerini seçerseniz verilerinizi geri alacağınızdan emin olabilirsiniz.