Shek Bilişim

Shek Bilişim öğrenci girişi
iletişim

Sunucu veri kurtarma

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

  • Verileri kurtaramazsak – kimse yapamaz!
  • Shek Bilişim, veri kurtarma hizmetlerinde dünya lideridir ve veri kurtarma araştırma ve geliştirmesine yatırım yapan şirketlerden biriyiz.

      Sunucular çoğu iş günündeki etkinliklerde önemli bir rol oynar. Bir web sunucusuna, muhasebe sunucusuna, e-posta sunucusuna, veritabanı sunucusuna, sanal sunucuya veya bu cihazların bir kombinasyonuna bağlı olsanız da, şirketinizin verimli kalabilmesi için dijital depolama ortamına düzenli olarak erişmesi gerekir.

Sunucunuz işlevsel bir yedekleme olmadan başarısız olursa, zamanlanmamış çalışmama süresi ve ağır yeniden yapılandırma maliyetleri ile karşı karşıya kalırsınız.Ne yazık ki, sunucular herhangi bir veri depolama sistemi kadar başarısızlığa duyarlıdır ve birçok sunucunun büyük ölçekli olması ciddi donanım ve yazılım sorunları için yüksek potansiyel anlamına gelir.

Sunucu veri kaybının yaygın nedenleri:

  1. Yapılandırma Hataları
  2. Verilerin Taşınması Başarısız
  3. Yazılım Yüklemeleri veya Güncellemeleri
  4. İşletim Sistemi Hataları
  5. Fiziksel Medya Hasarı
  6. Başarısız RAID Yeniden Oluşturma
  7. Virüs hasarı
  8. Kullanıcı Hatası

Shek Bilişim, geniş bir ağ ağı aracılığıyla özel sunucu onarımı ve kurtarma olanağı sunar.Çeşitli veri kaybı senaryolarında yüksek geri kazanım oranları sağlayan en son teknolojiye büyük yatırımlar yapıyoruz. Kurtarma ihtiyaçlarınız için optimum çözümler sunmamızı sağlayan profesyonel ISO 27001, Sınıf 100 temiz oda veri kurtarma laboratuarını kullanıyoruz.

Ekiplerimiz sunucu kurtarma konusunda uzmandır. Hem fiziksel hem de sanal sunucular için profesyonel hizmetler sunuyoruz ve mühendislik ekiplerimiz her büyük işletim sistemi ve dosya türüyle yoğun bir şekilde çalıştı.Geçmiş vakaların ve en son teknolojinin geniş bilgi birikimimiz sayesinde, her türlü başarısızlık senaryosunu birkaç gün içinde etkili bir şekilde tedavi edebiliriz.

Ücretsiz bir sunucu değerlendirmesi planlamak için lütfen bugün müşteri hizmetleri ekibimizi arayın. Shek Bilişim hizmetleri onlarca ofisi işletmektedir ve fiziksel konumunuzdan bağımsız olarak işletmeniz için hızlı, güvenli hizmetler sağlayabiliriz.