Shek Bilişim

Shek Bilişim öğrenci girişi
iletişim

Raid veri kurtarma

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

Endüstri Liderinden RAID Veri Kurtarma

· Verileri kurtaramazsak – kimse yapamaz!

· Shek Bilişim, veri kurtarma hizmetlerinde dünya lideridir ve veri kurtarma araştırma ve geliştirmesine yatırım yapan şirketlerden biriyiz.

Shek Bilişim, RAID kurtarma ve onarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Mühendislik ekiplerimiz, her RAID yapılandırmasıyla on yıllarca birleştirilmiş deneyime sahiptir ve her diziyi yüksek öncelik olarak kabul ediyoruz. Güvenli RAID kurtarma işlemi için profesyonel bir kaynağa ihtiyacınız olursa size yardımcı olabiliriz.

Bilgi:


RAID 0 Veri Kurtarma:

Gelişmiş araçları kullanarak hasarlı sabit sürücüleri onarabilir, dosya bozulmasını önleyebilir ve çizgili setinizin verilerini işlevsel bir duruma geri yükleyebiliriz.

 RAID 1 Veri Kurtarma:

Uzmanlarımız birden fazla sabit disk arızasını, kazayla dosya silmeyi ve yansıtılan her tür cihazdaki diğer ortak arıza senaryolarını tedavi edebilir.

RAID 5 Veri Kurtarma:

RAID 5 popüler bir depolama seçeneğidir ve her yıl yüzlerce diziyi ele alıyoruz. Her tür sunucu ve depolama sistemiyle ilgili tecrübemiz var.

 RAID 6 Veri Kurtarma:
Yeniden yapılanma nedeniyle veya başka bir nedenden ötürü RAID 6’dan veri kaybettiyseniz, uzmanlarımız sisteminizi hızla orijinal durumuna geri yükleyebilir.

 RAID 10 Veri Kurtarma:

Tesislerimiz, işletim sistemi veya dosya sistemi ne olursa olsun, RAID 10 kasalarını kullanacak şekilde donatılmıştır. Sunucuları ve NAS cihazlarını RAID 10 ile düzenli olarak kullanıyoruz.

 RAID 50 Veri Kurtarma:

Yuvalanmış RAID sistemleri için en başarılı tekniklerin çoğuna öncülük ettik ve uzmanlarımız hasarlı RAID 50 dizilerini etkin bir şekilde tedavi edebilir.

 RAID 0 + 1 Veri Kurtarma:

RAID 0 + 1 diziniz veri kaybettiğinde, başarısızlık senaryosundan bağımsız olarak hızlı sonuçlar ve güvenilir geri dönüş zamanları sunarız.

RAID Onarımı:

Uzmanlarımız toplam sistem arıza sürenizi en aza indirmek için veri kurtarma hizmetleri verirken RAID’inizi onarabilir.

SAN Veri Kurtarma:

SAN veri kurtarma alanında uzmanız ve sanal SAN’lar, SAN-NAS hibritleri ve tüm SAN RAID’ler de dahil olmak üzere SAN aygıtlarındaki verileri kurtarabiliriz.

 NAS Veri Kurtarma:

NAS RAID veri kurtarma konusunda uzmanız. Intel, TEAC, Synology, Buffalo ve Apple gibi üreticilerin NAS cihazları ile yılların mühendislik tecrübesine sahibiz.

Ek RAID veri kurtarma hizmetleri de mevcuttur. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Temel hedeflerimizden biri güvenilir sonuçlar verirken stresi en aza indirmek ve personelimiz dizinizi mümkün olduğunca çabuk kurup çalıştırmanız için mümkün olan her adımı atacak.

Müşterilerimiz hizmetlerimizi mükemmel başarı oranlarımız, güvenilir geri dönüş sürelerimiz ve onaylı güvenlik sistemlerimiz için kullanmaktadır..

Kimlik bilgilerimiz daha kolay işlem yapılmasını sağlar ve yüzde yüz başarı oranımız size huzur verir. RAID veri kurtarma ve RAID onarımı konusunda uzman olduğumuz için, sabit sürücü arızalarını, denetleyici hasarlarını ve diğer yaygın ortam sorunlarını sıkı bir şekilde kontrol edilen laboratuar ortamında güvenle tedavi edebiliriz ve genellikle orijinal donanımınıza doğrudan erişmeden kurtarmaları gerçekleştirebiliriz.