Shek Bilişim

Shek Bilişim öğrenci girişi
iletişim

leptop kurtarma

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

  • Verileri kurtaramazsak – kimse yapamaz!
  • Shek Bilişim, veri kurtarma hizmetlerinde dünya lideridir ve veri kurtarma araştırma ve geliştirmesine yatırım yapan şirketlerden biriyiz.

Dizüstü bilgisayarınız başarısız olduğunda, en önemli dosyalarınıza erişebilmek için sertifikalı uzmanlardan hızlı yardıma ihtiyacınız var. Ani sabit sürücü sorunları veya yazılım hataları kişisel veya iş verilerinize erişmenizi engelleyebilir ve eksik bilgileri yeniden oluşturamazsanız, ayaklarınızı tekrar kullanmanıza yardımcı olabiliriz.

Neden biz?

·         Endüstri öncüleriyiz ve şirketimizde Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) yapıyoruz.

·         Ar-Ge ekibimiz, teknik olarak mümkün olan herhangi bir durumu kurtarmamızı sağlıyor.

·         En son teknolojiye sahip ekipmanlara ve en son teknolojiye sahibiz.

·         Yüksek eğitimli veri kurtarma yönetimi uzmanları, profesyonel ISO 27001, Sınıf 100 temiz oda veri kurtarma laboratuarı, kurtarma gereksinimlerinize optimum çözümler sunmamızı sağlar.

·         Hemen hızlı ve kolay müşteri hizmetimiz var.

·         Depolama cihazınız için ücretsiz bir ön danışma ve ücretsiz kapsamlı değerlendirme sunuyoruz.

 

Son derece deneyimli profesyonel ekibimiz, kısa bir süre içinde çok sayıda sabit diskten önde gelen endüstri standartlarına bağlı verileri kurtarabilir. Elimizden gelen uygulamalar yatırım getirinizi artırarak ve işlemlerinizi daha düşük maliyetli hale getirerek size optimum sonuçlar verir. Veriler size esneklik sağlayan en yeni teknolojiler kullanılarak elde edilir, temizlenir, yüklenir ve doğrulanır. dizüstü kurtarma projesinin herhangi bir boyut için maliyet optimize edilmiş bir plan. Dizüstü Bilgisayar Kurtarma gereksinimleriniz için lütfen Shek Bilişim ile iletişim kurun.

Veri kurtarma çok hassas bir işlemdir, uygun ekipman ve ortam olmadan daha fazla zarar alır.Kendi başınıza düzeltmeyi denememenizi şiddetle tavsiye ederiz. Değerli verilerinizi kalıcı olarak kaybetmeden önce lütfen bizi bilgilendirin. hem de ücretsiz değerlendirme veriyoruz.