Dijital Adli Tıp Hizmetleri

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

Shek Bilişim dünya genelinde avukatlara, işletmelere ve bireylere uzman bilgisayar adli tıp hizmetleri sunmaktadır. Ceza davalarında ve hukuk davalarında kanıt toplar, muhafaza eder ve analiz ederiz. Ayrıca müşterilerimize elektronik olarak depolanan bilgileri çevreleyen yasal ve teknik konularda önleyici adli hizmetler ve eğitim sunuyoruz.

LPT sertifikası

Silinen veya biçimlendirilmiş elektronik delilleri ortaya çıkarmak için yüksek teknolojili adli araçlar kullanma konusunda uzmanız ve adli tıp veri kurtarma hizmetlerimizin sayısız ceza ve hukuk anlaşmazlığına çözüm getirdiği kanıtlanmıştır.

İşte size yardımcı olabileceğimiz sektör:

Dijital Adli Tıp:
En son teknolojiye sahip araçlarımız ve yılların tecrübesi, dava davaları için herhangi bir bilgisayardan veya dijital medyadan kanıt toplar ve saklar.

Mobil Adli Tıp:
Adli tıp yeteneklerimiz, telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil her tür mobil cihaza uzanmaktadır.

DVR Kurtarma :
Araştırma amaçlı olarak silinmiş veya bozulmuş video kameraları veya CCTV görüntülerini kurtarmada uzmanız.

Görüntüleme ve Silme :
Uzman bit-bit dijital medya görüntüleri mahkemede kabul edilebilir kanıtları korurken, silme servisimiz verileri tamamen kurtarılamaz hale getirmektedir.

Analiz ve Soruşturma:
Ayrıntılı olarak, ayrıntılı adli tıp, sıraları dahil olmak üzere uygunsuz veya yasadışı eylemlerin soruşturulması veya analizi için paha biçilmezdir.

Uzmanlığımız, AR-GE departmanımızla standart adli sorunların çözümünün ötesine geçiyor, ticari olmayan veya özel yapım sistemler içeren özel projeleri çözebiliyoruz.

Shek Bilişim, veri kurtarma endüstrisinde en tanınmış isimlerden biridir ve kanıtlanmış bir liderdir. Özel veri uzmanlarından oluşan ekibimiz, proje boyunca sizi sade bir şekilde yönlendirecek ve adli olarak doğrulanmış sonuçlar sunmak için davanızın tüm yönlerini kapsayacaktır.