Shek Bilişim

Shek Bilişim öğrenci girişi
iletişim

Çıkarılabilir Medya kurtarma

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

Tamam Rahatla… muhtemelen hala kurtarabiliriz!

·         Verileri kurtaramazsak – kimse yapamaz!

·         Shek Bilişim, veri kurtarma hizmetlerinde dünya lideridir ve veri kurtarma araştırma ve geliştirmesine yatırım yapan şirketlerden biriyiz.

Neden biz?

·         Endüstri öncüleriyiz ve şirketimizde Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) yapıyoruz.

·         Ar-Ge ekibimiz, teknik olarak mümkün olan herhangi bir durumu kurtarmamızı sağlıyor.

·         En son teknolojiye sahip ekipmanlara ve en son teknolojiye sahibiz.

·         Yüksek eğitimli veri kurtarma yönetimi uzmanları, profesyonel ISO 27001, Sınıf 100 temiz oda veri kurtarma laboratuarı, kurtarma gereksinimlerinize optimum çözümler sunmamızı sağlar.

·         Hemen hızlı ve kolay müşteri hizmetimiz var.

·         Depolama cihazınız için ücretsiz bir ön danışma ve ücretsiz kapsamlı değerlendirme sunuyoruz.

·         Tesiste ve laboratuarda, 24/7/365 ve dünya çapında acil durum müdahalesine sahibiz

 

 

 

Son derece deneyimli profesyonel ekibimiz, kısa bir süre içinde büyük miktarlardaki disklerden lider endüstri standartlarına uyan verileri kurtarabilir. En iyi uygulamalarımız size yatırım getirinizi artırarak operasyonlarınızı daha düşük maliyetli hale getirerek optimum sonuçlar verir. Veriler, her boyutta veri kurtarma projesi için esnek ve maliyet açısından optimize edilmiş bir plan sunan en son teknolojiler kullanılarak çıkarılır, temizlenir, yüklenir ve doğrulanır. SmartMedia, CompactFlash, Memory Stick (akıllı ortam), MMC-SD, miniSD, PCMCIA, Microdrive, USB Flash Sürücü, SD veya PC Kartı gibi verileri hafıza kartından kurtarabilirler.Bellek Kartı Veri Kurtarma ile ilgili sorularınız ve çözümleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Veri kurtarma çok hassas bir işlemdir, uygun ekipman ve ortam olmadan daha fazla zarar alır.Kendi başınıza düzeltmeyi denememenizi şiddetle tavsiye ederiz. Değerli verilerinizi kalıcı olarak kaybetmeden önce lütfen bizi bilgilendirin. hem de ücretsiz değerlendirme veriyoruz.