Shek Bilişim

Shek Bilişim öğrenci girişi
iletişim

Apple sunucu kurtarma

uzmanlar

Ücretsiz telefon konsültasyon

Ücretsiz kurye alma

5 saat içinde ücretsiz değerlendirme

·         Verileri kurtaramazsak – kimse yapamaz!

·         Shek Bilişim, veri kurtarma hizmetlerinde dünya lideridir ve veri kurtarma araştırma ve geliştirmesine yatırım yapan şirketlerden biriyiz.

 

Shek Bilişim, tüm Apple Xserve RAID türlerinde veri kurtarma konusunda geniş deneyime sahiptir.

Shek Bilişim, Apple’ın Xserve mimarisinden gelen tüm veri türlerini herhangi bir RAID seviyesinden tam olarak kurtarmayı çok iyi biliyoruz. Bir Xserve Apple sunucusundaki RAID veri veya değerli dosyalarını kaybettiyseniz, acemi bir şirket için verileri kurtarmak biraz zor olabilir. Apple Xserve temel olarak RAID 5 üzerinde çalışır, ancak RAID 0, 1, 3 ve 0 + 1 seviyelerini destekler. Birkaç ülkeye yayılmış ofisleri olan son derece deneyimli veri kurtarma uzmanlarına sahibiz. Sorunsuz ve başarılı Xserve kurtarma için uzmanlık sağlayabiliriz.

Veri kaybının sebepleri sayısız olabilir:

  · Fiziksel Apple Xserve RAID Sunucu arızası – Diğer herhangi bir cihaz gibi, Apple Xserve kontrol cihazlarının bu tür fiziksel arızası doğada yaygındır. Ne zaman istersen, kendini veri kaybında bulabilirsin. Apple sürücü arızası meydana geldiğinde, RAM, anakart, güç kaynağı veya arka panel de işlev bozukluğu belirtileri göstermeye başlayabilir.

· Apple Xserve’in Mantıksal Arızası – İşletim Sistemleri arızalanmaya başladığında mantıksal arızalar meydana gelir. Böyle bir başarısızlığın nedenleri sayısız olabilir – virüs saldırısı, elektrik kesintisi veya yanlış kapatma. Ancak, sonuç aynı – veri kaybı.

· Kullanıcı Hatası – Bir kullanıcı hatası meydana geldiğinde yapmanız gereken şey çalışmayı durdurup sistemi kapatmaktır. İlk problemi çözebiliyorsanız, probleminizin yarısından fazlası sıralanır.

 

     

Ancak, bir şeyler ters giderse ve sistem çökerse, endişelenmeyin.

Size yardımcı olmak ve veri kurtarma işinizi kolaylaştırmak için buradayız. İstanbulDataLab, minimum hizmet dışı kalma süresiyle yüksek kalitede hizmet sağlamak için her veri kurtarma vakasına büyük önem vermektedir. Uzman mühendislerimiz kurtarma için uygun bir planı kavramsallaştıracak ve sizin için mükemmel bir hızlı veri kurtarma sağlayacaktır.

     Uzmanlarımız neredeyse her durumda verileri kurtarabilir.